Nowe konkursy w ramach NAWA

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność ogłosić, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) już niedługo uruchomi dwa nowe konkursy.

• PARTNERSTWA STRATEGICZNE termin naboru:10.2022 – 18.01.2023

Konkurs będzie skierowany głównie do tych, którzy chcieliby:

-wdrożyć współpracę pomiędzy uczelnią a partnerami zagranicznymi w celu wypracowania i rozwoju długofalowych, systemowych relacji w obszarze umiędzynarodowienia;

-budować potencjał uczelni na arenie międzynarodowej poprzez promowanie innowacyjnych rozwiązań oraz najlepszych praktyk będących przedmiotem Projektu.

• WELCOME TO POLAND – termin naboru: 08.12.2022 – 28.02.2023

Celem Programu Welcome to Poland jest wsparcie zdolności instytucjonalnej uczelni posiadających Kartę Erasmusa dla Szkolnictwa Wyższego oraz jednostek naukowych prowadzących kształcenie w obszarze obsługi zagranicznych studentów, doktorantów i kadry akademickiej, poprzez współpracę akademicką z zagranicznymi podmiotami, podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy.

Już teraz zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami programów na bazie zeszłorocznej edycji konkursów: WELCOME TO POLAND oraz PARTNERSTWA STRATEGICZNE, natomiast aktualne informacje odnośnie ww. konkursów będzie można uzyskać na stronie NAWA  w dniu ogłoszenia danego konkursu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym czp@ue.wroc.pl