Zespół Centrum Zarządzania Projektami

Anna Pluta

Dyrektor Centrum
E-mail: anna.pluta@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 854
Tel.kom.: 694 950 562

Sekcja Zarządzania Projektami

Anna Smurzyńska

Kierownik Sekcji
E-mail: anna.smurzynska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 778

Katarzyna Jakubczyk

E-mail: katarzyna.jakubczyk@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 778


Marta Wasilewska


E-mail: marta.wasilewska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 778


Aneta Sotoła

E-mail:
aneta.sotola@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 867

Joanna Mrozek

E-mail:
joanna.mrozek@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 867

Sekcja Rozliczeń Projektów

Karolina Jankiewicz-Duleba

Kierownik Sekcji
E-mail: karolina.jankiewicz-duleba@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 785


Dorota Birut

E-mail: dorota.birut@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 785

Iwona Leskiewicz

E-mail: iwona.laskiewicz@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 878

Sekcja Wsparcia i Obsługi Projektów

Aleksandra Marchewska

Kierownik Sekcji
E-mail: aleksandra.marchewska
@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855

Katarzyna Adamska

E-mail: katarzyna.adamska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855


Savita Raczak

E-mail: savita.raczak@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855

Joanna Malinowska


E-mail: joanna.malinowska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855

Sekcja Projektów Zintegrowanych

Marta Kindrat

Kierownik Sekcji
E-mail:
marta.kindrat@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856

Patrycja Abramowicz

E-mail: patrycja.abramowicz@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856








Izabela Kosek

E-mail: izabela.kosek@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856








Karolina Momont

E-mail: karolina.momont@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856

Kontakt w sprawie projektów

3M DiM, UTW
Marta Wasilewska – Menedżer projektu
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

APM
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

CIRCULAR FOAM
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

DO IT
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

Doktoraty Wdrożeniowe
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych

EC2
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

EDIH
Marta Wasilewska – Menedżer projektu

Granty na Granty
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu

HeartBIT
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych

INR
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

INTEREST
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Karolina Jankiewicz-Duleba – Specjalista ds. finansowych

IPSD
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych

LEAD
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

NAWA (stypendia)
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych

NRA III
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych

 
 

PORTAL

Marta Kindrat – Kierownik projektu
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych
Izabela Kosek – pracownik administracyjny projektu

Karolina Momont – pracownik administracyjny projektu 

Premia na horyzont, HeartBIT
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Iwona Leskieiwcz – Specjalista ds. finansowych

Premia na horyzont, CF
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

Premia na horyzont, EC2
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

SIS
Karolina Jankiewicz-Duleba – Specjalista ds. finansowych

SMAK
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

Wysoko wykwalifikowane kadry (…) II – WWII
Iwona Leskiewicz – Specjalista ds. finansowych

Szkoła Orłów
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

TaxAV4SRB (Visegrad Fund)

Anna Smurzyńska – Menedżer projektu

Time for changes
Aneta Sotoła – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych

Uczelnia dostępna

Marta Kindrat – Menedżer projektu
Dorota Birut – Specjalista ds. finansowych
 
ZPU 2

Marta Kindrat – Kierownik projektu
Izabela Kosek – pracownik administracyjny projektu
Karolina Momont – pracownik administracyjny projektu

ZPU R

Marta Kindrat – Kierownik projektu
Izabela Kosek – pracownik administracyjny projektu
Karolina Momont – pracownik administracyjny projektu

PROJEKTY STRATEGICZNE
WZROST, DOI, AKTYWATOR, MENTOR, PWD
Aneta Sotoła – Menedżer projektu
Karolina Jankiewicz-Duleba – Specjalista ds. finansowych