Zespół Centrum Zarządzania Projektami

Anna Pluta

Dyrektor Centrum
E-mail: anna.pluta@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 854
Tel.kom.: 694 950 562

Sekcja Realizacji Projektów

Katarzyna Jakubczyk

E-mail: katarzyna.jakubczyk@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 778

Katarzyna Janicka

E-mail: katarzyna.janicka@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856

Marta Kindrat

E-mail: marta.kindrat@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856

Anna Smurzyńska

E-mail: anna.smurzynska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 778

Sekcja Rozliczeń Projektów

Karolina Jankiewicz-Duleba

Kierownik Sekcji
E-mail: karolina.jankiewicz-duleba@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 785

Sylwia Gałan

E-mail:
sylwia.galan@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 783

Renata Łabuda-Matras

E-mail: renata.labuda-matras@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 783

Sylwia Olichwiruk

E-mail: sylwia.olichwiruk@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 785

Sekcja Wsparcia i Obsługi Projektów

Aleksandra Marchewska

Kierownik Sekcji
E-mail: aleksandra.marchewska
@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855

Katarzyna Adamska

E-mail: katarzyna.adamska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855

Sylwia Klepacka

E-mail: sylwia.klepacka@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856

Joanna Malinowska

E-mail: joanna.malinowska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 855

Aleksandra Skórska

E-mail: aleksandra.skorska@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 778

Patrycja Szkwarek

E-mail: patrycja.szkwarek@ue.wroc.pl
Tel.: 71 36 80 856

Kontakt w sprawie projektów

3M DiM, Arka, UTW
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Sylwia Olichwiruk – specjalista ds. finansowych

BioInLab
Sylwia Olichwiruk – specjalista ds. finansowych

DIH
Katarzyna Janicka – Menedżer projektu
Sylwia Gałan– specjalista ds. finansowych

Doktoraty Wdrożeniowe
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Renata Łabuda-Matras – specjalista ds. finansowych

EEBU D, CiG
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Sylwia Olichwiruk – specjalista ds. finansowych

Eurhisfirm
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu

HeartBIT
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu

INR
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Renata Łabuda-Matras – specjalista ds. finansowych

INTEREST
Katarzyna Jakubczyk – specjalista ds. finansowych

IPSD
Sylwia Gałan – specjalista ds. finansowych

NAWA (stypendia)
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu

PORTAL
Marta Kindrat – Kierownik projektu
Karolina Jankiewicz-Duleba – specjalista ds. finansowych

Premia na horyzont, Eurhisfirm
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu

Premia na horyzont, HeartBIT
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu

Premia na horyzont, Scalings
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu

Scalings
Katarzyna Jakubczyk – Menedżer projektu

SIS
Karolina Jankiewicz-Duleba – specjalista ds. finansowych

Staże na Start ed. 2
Renata Łabuda-Matras – specjalista ds. finansowych

SMAK
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Renata Łabuda-Matras – specjalista ds. finansowych

Wysoko wykwalifikowana kadra II
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu
Renata Łabuda-Matras – specjalista ds. finansowych

Szkoła Orłów
Anna Smurzyńska – Menedżer projektu

Uczelnia dostępna
Katarzyna Janicka – Menedżer projektu
Sylwia Olichwiruk – specjalista ds. finansowych

ZPU 2
Marta Kindrat – Menedżer projektu
Sylwia Gałan – specjalista ds. finansowych

ZPU R
Marta Kindrat – Menedżer projektu
Sylwia Gałan – specjalista ds. finansowych